Hakkımızda

Bizi Tanıyın

UE Eğitim Olarak, Yurtdışı Eğitimin ciddiyetini kavrayabilmiş, nitelikli, deneyimli, hızlı, kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile hizmet sunmaktadır.

UE Eğitim Yurtdışında eğitim konusunda danışmanlık hizmeti veren kuruluştur.Uzman ve deneyimli personeli ile ilk basamak olan ülke ve okul seçiminden, vize işlemleri, ekonomik otobüs uygun uçak biletlerinden, eğitim sürecinin sonuna kadar her zaman en iyi fırsatları ve olanakları sunmak için çalışmaktadır.

Sektörel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden UE Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı  Uyguladığı kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile kısa zamanda, sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur.

Gelecek yıllardaki ana hedefi yurtdışı eğitim sektöründe öncü ve yönlendirici Marka olmak olan ve bunun gerçekleşebilmesi için gerekli olan yolun, öğrenci memnuniyetinden geçmekte olduğunun bilincindedir.

Firmamız Yurtdışı eğitim sektöründe, çağımızın gerektirdiği kalite standartlarını oluşturmaktadır.

Kaliteli, güvenilir ve yüksek standartta hizmet anlayışını kendine prensip edinmiştir.

UE Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Olarak hükümetler, vakıflar ve diğer şirketler ile işbirliğinde olmakta ve sonucunda iyi bir kariyer ve yüksek maaş lı  iş bulmayı hayal eden öğrenciler için en uygun koşulları sağlamaktadır.

Yurt dışında eğitim gibi önemli ve heyecan verici bir adımda hayatınızın dönüm noktasında şirketimiz sizlerin ilham almaları ve gelecekteki kariyer için mükemmel bir temeli kazanmaları için elinden geleni yapmaktadır. Tüm öğrencilerimize en iyi yaklaşım ve kaliteli hizmetlerinin sağlanması, misyonumuzdur. Bizim büyük ailemizin üyesi olarak  gördüğümüz her bir öğrencimize gerekli hassasiyette davranmaktayız ve bütün gerekli desteği sağlamaktayız.

Sonuç olarak, Sizin başarınıza başarı katmak  iyi bir gelecek edinmek ve Avrupa’nın en misafirperver ve cömert ülkesi Ukraynaya sizleri bekliyoruz.

Neden Biz?

Amacımız Türkiye’deki öğrencilerin mağdur olmadan, yüksek ücretler ödemeden kaliteli eğitim almaları.

 • Ukrayna mevzuatı hükümleri, uluslararası anlaşmaları ve sözleşmelerine istinaden Ukrayna mevzuatı uyarınca faaliyet gösterdiğine dair kaydı olan şirketiz.
 • Ukrayna Eğitim ve Bilim Bakanlığı ruhsatına sahip bir firmayız;
 • Her başvuru sahibi için bireysel ilgiyi garanti ederiz;
 • Birçok uluslararası programların partneriyiz;
 • Birçok uluslararası kuruluşların partneriyiz;
 • Biz akademik merkezler ile işbirliği yapmaktayız;
 • Biz Ukrayna’nın en iyi tüm yüksek eğitim kurumları ile işbirliği yapmaktayız;
 • Mesleki beklentiler ve kişisel seçiminize uygun uzmanlık ve eğitim kurumu için doğru seçimde sizlere yardımcı olacağız;
 • Biz Ukrayna’da kaliteli ve ekonomik eğitim hizmetleri sunmaktayız;
 • Biz söylediğimiz fiyatlarda değişiklik yapmayız;
 • Biz öğrencilerimize Ukrayna elçiliklerinde vize almalarında yardımcı olmaktayız;Ukrayna’ya geldiklerinde vize alması ve Ukrayna ikamet tezkeresinde oluşabilecek herhangi problemi çözmeye hazırız;
 • Biz, öğrencilerimizin Ukraynada kaldıkları sürece sorularına cevap vererek destek oluruz, öğrencilerin daha iyi koşullarda olması için en iyi hizmeti sunarak gerekli bilgilendirmeleri yaparız;
 • Biz öğrencinin ani hastalık veya yaralanma durumunda tıbbi yardımı sağlarız (sağlık sigortası haricinde). Acil tıbbi yardıma 24 saat ulaşabilirsiniz;
 • Biz de öğrencilerimize güvenlik güçleri ile ilişkilerinde destek veririz;
 • Şirketimiz, Ukrayna Eğitim ve Bilim Bakanlığı tarafından çıkarılan kurallar ve düzenlemeler kapsamında çalışır, bu yüzden farklı durumlarda öğrencilerimize yardım ve destek verebiliriz
 • İşbirliğinde bulunduğumuz yükseköğretim kurumlarının listesi sürekli artmaktadır;
 • Yabancı öğrencilerin Ukrayna yüksek eğitim kurumlarına kaydı sırasında bütün programlarımızı en küçük detaylara kadar geliştirdik. Biz, öğrencilerimize ve misafirlerimize vize verilmesi ile ilgili bütün sorunları çözmesini sağlayan Ukrayna Büyükelçilikleri ve Konsoloslukları ile işbirliğindeyiz. Biz de Ukrayna topraklarında yabancı vatandaşa ilişkin konularda güvenlik güçleri ile işbirliğindeyiz;
 • Diğer şirketlerin gerçekleştiremedikleri husus olan vize verilmesi, eğitim süreci, evraklar onayından kaynaklanan en karmaşık hususları profesyonel seviyede çözmekteyiz.
  WeCreativez WhatsApp Support
  UE Eğitim Online Whatsapp Chat
  Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com


  Yatay geçişler ile ilgili UE Eğitim olarak hiçbir çalışmamız yoktur.
  Adımızı kullanıp sizden yatay geçiş için para isteyenlere itibar etmeyin.
  Bu konuda doğacak mağduriyetten firmamız sorumlu değildir.