WeCreativez WhatsApp Support
UE Eğitim Online Whatsapp Chat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

Blog

Harkov Karazin Üniversitesinde Okumanın Ayrıcalıkları

31 Temmuz 2019

Dünya çapında ün kazanmış; alanında uzman çok sayıdaki akademisyene ev sahipliği yapan Harkov üniversitesi, Unesco tarafından da tescillenerek başarısını kanıtlamıştır.

Eşitlikçi ve kaliteli eğitimi kendine felsefe edinen söz konusu üniversite,

dünyanın birçok farklı ülkesinden öğrenciyi; din, dil, ırk ayrımı gözetmeden bünyesine katmaya devam ediyor. Ukrayna’daki birçok üniversite gibi, Harkov Karazin üniversitesi de Blogna standartlarına uygun eğitim sistemiyle akademik hayatını sürdürüyor ve öğrencinin varlığını her şeyin üstünde tutmaya özen gösteriyor.Siz de Harkov Karazin üniversitesinin sunacağı ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız UE Eğitim Danışmanlığı büromuza gelerek her türlü bilgi ve başarıyı yakından görme fırsatına erişebilirsiniz.

Ukrayna’da yabancı dil konusunda sorun yaşayacağınızı düşünüyorsanız, bu konuda endişelenmenize gerek yok. Karazin üniversitesin de eğitim alırken, yabancı dil seviyeniz yükselecek ve burada kazandığınız deneyim kariyer hayatınız için size birçok iş kapısı açacaktır. Size sunulan hazırlık sınıfı sayesinde ister Rusça ister İngilizce olarak seçebileceğiniz eğitim dili aracılığıyla, öz geçmişinize ve eğitim hayatınıza yatırım yapmış olacaksınız. Alınan tüm eğitimlerin sonunda Türkiye’ye döndüğünüzde Karkiv V.N. Karazin üniversitesinin ne kadar doğru bir tercih olduğunu fark edeceksiniz.

UE Eğitim Danışmanlığı İlk Kayıt İçin Bilet Avantajı Mı Sunuyor?

Eğitimde kalite ve başarıyı birleştirmeyi ilke edinen UE Eğitim Danışmanlığı ile çıkacağınız Ukrayna yolculuğunun, size sayısız avantaj sunduğunu artık hepiniz biliyorsunuz. Erken kayıt dönemiyle birlikte sizi bekleyen fırsatlar, Ukrayna’da eğitim almak için UE Eğitim Danışmanlığını tercih etmenin ne denli yerinde bir karar olduğunu göstermeye yetiyor. Üniversite tercihlerinin ülke gündemine oturduğu şu günlerde; stresli bir bekleyiş içinde olan adayların yanı sıra, kendine başka alternatifler hazırlayan öğrenciler de mevcut.

Bu adayların ilk tercihi genelde Ukrayna’da yer alan üniversitelerden yana oluyor. Ukrayna’nın yabancı öğrencileri destekleyen ve kendi öğrencisinden ayırmayan eğitim politikası sayesinde, her yıl tercih edilebilirliği bir kat daha artmaktadır. UE Eğitim Danışmanlığı ile okumak isteyen gençlerin çoğu sunulan fırsatlardan haberdar olmanın yanı sıra bilet fiyatları konusunda da endişeye kapılmaktadır.  Ancak biz UE Eğitim olarak, her daim öğrencilerimize destek olduğumuz gibi, onları düşünen uygulamalar yapmaya da devam ediyoruz.  Sizlere sunduğumuz bilet avantajı aracılığıyla, Ukrayna’ya ilk uçuşunuzu bizimle yapabilirsiniz. 15 Ağustos’a kadar, Ukrayna üniversiteleri için yaptıracağınız her türlü bölüm kaydında, biz UE Eğitim olarak uçak biletinizi hediye ediyor ve sizi bilet arayışından kurtarıyoruz.

UE Eğitim Danışmanlığı Her Daim Yanımda Olacak Mı?

Öğrenciler ve veliler tarafından en büyük sorun olarak algılanan tek husus, yabancı bir ülkede karşılaşılacak sorunlar oluyor. Bu sebeple Ukrayna’da eğitime sıcak bakmayan birçok veli; UE Eğitim Danışmanlığı ile tanıştıktan sonra, endişesinin ne kadar yersiz olduğunu fark edebiliyor. Öğrenciler, ailelerinden ayrılıp uçağa bindiği ilk andan itibaren UE Eğitim desteğiyle korunmaktadır. Ukrayna’ya indiğinde yalnız kalmayan öğrencilerimiz, UE Eğitim Danışmanlığı tarafından Türk misafirperverliği eşliğinde karşılanmaktadır. Hava alanına indikten sonra kalacağı yere kadar öğrencilerimize eşlik ediyor ve her türlü sorunda yanlarında olduğumuzu teyit ediyoruz. Harkov Karazin üniversitesinde, hayatlarının en verimli ve en güzel dört yılını geçirecekleri bu süreçte UE Eğitim olarak onlara her anlamda destek sağlamaya devam ediyoruz. Kayıt döneminin devam ettiği şu günlerde, yerinizi ayırtmak için UE Eğitim Danışmanlığına uğramanız sizin yararınıza olacaktır. Sınırlı sayıdaki kontenjanlar dolmadan, siz de Ukrayna hayalinize bir adım daha yaklaşmak için acele edin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com