WeCreativez WhatsApp Support
UE Eğitim Online Whatsapp Chat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

Blog

Karazin Kharkiv Ulusal Üniversitesinde Psikoloji Okumak

23 Ağustos 2019

Karazin Kharkiv ulusal üniversitesinde psikoloji okumak son dönemlerde popülerliğini daha da artırdı. Genel olarak Ukrayna’da bulunan birçok üniversite, Türk öğrenciler tarafından yoğun bir şekilde tercih edilmeye başladı. Öğrencilerin ilk tercihini Ukrayna’dan yana kullanmasının başlıca nedeni, eğitimin kalitesi ve uygun fiyatlı olmasıdır. Türkiye’de lisans eğitimi almak yerine; Ukrayna’da yüksek yaşam standartlarının hüküm sürdüğü bir ortamda, alanında uzman akademisyenlerden ders almak öğrencilere daha cazip gelmektedir. Karazin Kharkiv ulusal üniversitesinde psikoloji okumanın, Türkiye’ye göre daha rahat ve daha kaliteli olması gençlerin söz konusu üniversiteyi seçmelerinde en büyük etken olmaktadır.

UE Eğitim Danışmanlığı ile çıkacağınız Ukrayna’da eğitim yolculuğunda, sizin avantajınıza olan her şey bizim tarafımızdan düşünülmektedir. Kayıttan kariyere kadar bütün adımlarda yanınızda olmaya devam eden UE Eğitim Danışmanlığının bir parçası olmak istiyorsanız acele etmenizde fayda var. Her geçen gün dolmakta olan yurt dışı eğitim kontenjanlarımızda sona yaklaşıyoruz. Siz de Ukrayna’da eğitim ailesinin içinde yer almak istiyorsanız, en kısa zamanda UE Eğitim Danışmanlığı büromuza uğrayınız. Ukrayna’nın öğrencileri cezbeden çok sayıda artısı bulunuyor. Bunlar arasında en çok göz kamaştıran ise, ülkede uygun ekonomik koşulların hüküm sürmesidir. Bir öğrenci barınma masrafı hariç, kişisel giderleri için 200-300 dolar bütçe ayırarak oldukça rahat geçimini sağlayabilir. Öğrenci için söz konusu tüm ayrıcalıkları bünyesinde barındıran Ukrayna’da; eğitim almak isteyen yabancı öğrenci sayısı, sunulan imkanlarla iki katına çıkmaktadır.

Karazin Kharkiv Ulusal Üniversitesinde Psikoloji Eğitim Süresi Ne Kadar?

Karazin Kharkiv üniversitesinde psikoloji eğitimi almak isteyen öğrenciler, eğitim şartları kadar süresi konusunda da meraklı olmaktadır. Öğrenciler için her türlü artıyı düşünen Karazin Kharkiv ulusal üniversitesinde psikoloji eğitimi almayı düşünüyorsanız, lisans eğitim sürecinizin Türkiye ile aynı olduğunu bilmelisiniz. Bu anlamda Ukrayna’da lisans eğitimi alırken yıl olarak hiçbir kayba uğramazsınız. Türkiye ile aynı eğitim süresinde daha kapsamlı bir programdan geçersiniz.

Karazin Kharkiv Ulusal Üniversitesinde Psikoloji Eğitim Masrafları Ne Kadar?

Karazin Kharkiv ulusal üniversitesinde ve daha birçok Ukrayna üniversitesinde psikoloji eğitimi almak isteyen adaylar ve aileleri uygun yaşam koşulları nedeniyle ilk tercihini Ukrayna’dan yana kullanıyor. Ailelerin üst düzey imkanlar kadar merak ettiği bir başka husus da eğitim masrafları olmaktadır. Karazin Kharkiv ulusal üniversitesinde psikoloji eğitimi alacak bir öğrenci yıllık 1500 dolar ödeyerek hayalindeki bölümü gerçek kılabilir.

Karazin Kharkiv Ulusal Üniversitesinde Mavi Diploma İmkânı Var Mı?

Karazin Kharkiv ulusal üniversitesinde mavi diploma imkânı sunulup sunulmayacağı, üniversiteyi tercih edecek öğrenciler tarafından heyecanla araştırılmaktadır. Seçim yapacak olan öğrencilerin başlıca kriterleri arasında artık mavi diploma şartı da bulunuyor. Ukrayna üniversitelerinin hemen hemen hepsi, yerli ve yabancı tüm öğrencilerine mavi diploma sunarak, onların kariyer hayatına da yön vermektedir. Siz de vakit kaybetmeden UE Eğitim Danışmanlığı büromuza gelerek, mavi diploma fırsatından yararlanmak için ilk adımı atabilirsiniz.

Neden Karazin Kharkiv Ulusal Üniversitesini Tercih Etmeliyim?

Ukrayna’da eğitim alma hayali kuran gençler hangi üniversiteyi seçecekleri konusunda yoğun bir araştırma içine girmektedir. Ukrayna’da psikoloji eğitimi almak isteyen öğrenciler, genellikle Karazin Kharkiv ulusal üniversitesini tercih etmektedir. Burada lisans eğitim alacak öğrenciler, derste her şeyin teoriden ziyade pratikte olanını göreceği için, rakiplerinden bir adım önde işe başlamaktadır. Dersler en son kullanımda olan materyallere göre işlendiği için, gelişime açık bir eğitim profili çizilmektedir. Türkiye ile Ukrayna arasında kısa bir uçak mesafesi bulunması, ülkenin tercih edilebilirliğini artırmaktadır. Burada alacağınız yabancı dil eğitimi sayesinde kendinize ve öz geçmişinize bir arttı eklemiş ve iş hayatınızı şekillendirmiş olacaksınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com