WeCreativez WhatsApp Support
UE Eğitim Online Whatsapp Chat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

Kharkiv Beketov Mimarlık Üniversitesi

Üniversite'yi Tanıyın

Ukrayna  Eğitim   ve  Bilim  Bakanlığı’na bağlı olan,

Kharkiv şehrinde bulunan akreditasyon derecesi IV olan devlet üniversitesidir. Tesislerin toplam alanı  120.000 m² den fazladır. Müze kompleksi, 6000 metrekarelik spor tesisatı, kayak kompleksi vardır.

2008 yılında “Öğrencilerin Sarayı” kültür ve eğitim merkezi inşaatına başlanmıştır (inşaat başlangıcına ilişkin törenler 31 Temmuz’da düzenlenmiştir). Bina, 210 kişilik toplantı salonu, fuar – sergi salonu, 1000 kişilik konferans salonu ve çok amaçlı kulüp odaları gibi modern odaları içermektedir.”Öğrencilerin Sarayı’nın” alanı 6 000 m² belirlenmektedir.

Akademi, Ukrayna Şehir İşletmecliği  koleji olarak 1922 yılında kurulmuştur.1924 yılından beri Ulusal Ekonomi Akşam Mesleki Okulu Şehir İşletmeciliği Fakültesine dönüştürülmüştür, 1929 yılından beri – Kharkiv  Ulusal Ekonomi Enstitüsü Şehir İşletmeciliği Fakültesidir. 1930 yılından beri Kharkiv Şehir İşletmeciliği Enstitüsü, 1935 yılından sonra Kharkiv Şehir İşletmeciliği Eğitim Tesisi*nin  içerdiği birimler şunlardır: Kharkiv Şehir İşletmeciliği Enstitüsü ve Yeşil Binalar Tekniği Okuludur.1938 yılında Kharkiv Belediye İnşaat Enstitüsü ve 1939 yılında Kharkiv Kamu İşleri Mühendisleri Enstitüsü olarak adı değiştirilmiştir.1941 yılında Şehir İşletmeciliği Eğitim Tesisi kaldırılmıştır. Kharkiv Şehir İşletmeciliği Enstitüsü ve Yeşil Binalar tekniği Okulundan bağımsız okullar   kurulmuşlardır.1989 yılında Kharkiv Kamu İşleri Mühendisleri Enstitüsü,Kharkiv Şehir İşletmeciliği Mühendisleri Enstitüsü olarak adını değiştirmiş ve 1994 yılında Kharkiv Şehir İşletmeciliği Devlet Adademisi olarak tekrar adını değiştirmiştir. 2003 yılında Akademi Milli kurum statüsüne sahip olmuştur..19 Temmuz 2008 yılında Akademi “Açık erişim” Budapeşte Girişimi imzalanmıştır ve 436. üyesi olmuştur.

Kharkiv Belediyesi İcra Komitesi

desteğiyle Akademide Ukrayna’da tek olan “Megapolis Merkezi”  Bilimsel Araştırma Merkezi oluşturulmuştur.  Bunun faaliyet amaçları,Kharkiv şehri*nin devamlı sosyal ve ekonomik olarak gelişmesi, bilimsel ve kültür potansiyeli geliştirmesi, nüfus, iktidar, bilginler, girişimcilerin Kharkiv ve Ukrayna Kuzey Doğusundaki diğer şehirlerin devamlı gelişmesine yönelik çabalarını birleştirmesidir..Merkezin  amacı, şehir işletmeciliği ve şehir gelişim  alanlarına teknoloji ve transferidir. Merkez  araştırma,  bilimsel, eğitim, tahmin ve analitik, yayıncılık, reklam ve sergi faaliyetlerini yürütmektedir.”Şehir işletmeciliğinde yüksek teknolojiler” daimi sergisi kuruma bağlı olarak çalışmaktadır.Bu sergide   iskan ve toplumsal hizmetlerin önde gelen işletmelerin gelişimi sunulmaktadır.

Fiyatlandırma

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com