WeCreativez WhatsApp Support
UE Eğitim Online Whatsapp Chat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

Blog

Kharkiv Beketov Üniversitesinde Muhasebe ve Denetim Okumak

3 Ağustos 2019

Kharkiv Beketov Üniversitesinde Muhasebe ve Denetim Okumak. Muhasebe ve denetim işlemleri günlük hayatın her köşesinde karşımıza çıkan, iş dünyasının en büyük parçalarından olan bir bölümdür. Muhasebe departmanının olmadığı bir iş merkezini düşünmek mümkün değildir. Birçok sektörde ihtiyaç duyulan muhasebe elemanları, bu nedenle diğer mesleklere kıyasla daha kolay istihdam edilmektedir. Bir de muhasebe ve denetim eğitimini Ukrayna’da alanlar varsa onlar bu konuda bir kat daha şanslı sayılmaktadır.

Türkiye’de muhasebe alanındaki eğitimler genel olarak iki yıllık bir ön lisans sürecinden geçer. Ukrayna’da Kharkiv Beketov üniversitesinde ise; daha kaliteli ve donamlı bir eğitim almak için bu bölüme ayrılan süre dört yıldır. Dört yılın sonunda mezunlar, Türkiye’deki gibi klasik bir muhasebe ve denetim eğitiminden geçmezler. Geniş bir eğitim sistemi ve uygulamadan geçen öğrenciler, farklı iş alanlarına yönelmek üzere her türlü donanıma sahip bir şekilde buradan ayrılırlar.

Kharkiv Beketov üniversitesinde muhasebe ve denetim okumayı tercih eden adayları; saygın bir akademik süreç ve yüksek yaşam standartlarının bulunduğu bir ülke bekliyor. Okulda sağlanan ayrıcalıkların yanı sıra şehir hayatında sizi bekleyen çok sayıda fırsat var. En başta, günlük ihtiyaçlarınızı gidermek için uygun fiyatlı bir şehirde olmanız ekonomik açıdan sizi oldukça rahatlatacaktır. Alanında uzman akademisyenlerden muhasebe ve denetim dersleri almak sizi Türkiye’deki rakiplerinizden bir adım daha öne taşıyacaktır. Konaklama ve harçlık noktasında sıkıntı çekmeyeceğiniz Ukrayna’da dilerseniz, okul zamanları dışında partime olarak çalışmayı da tercih edebilirsiniz.

Kharkiv Beketov Üniversitesinde Muhasebe ve Denetim Okumak İçin Hazırlık Sınıfına Gidecek Miyim?

Ukrayna’da ve Kharkiv Beketov üniversitesinde okumak için ülke değiştiren öğrencilerin ve ailelerin en büyük sorun olarak algıladığı husus genelde dil eğitimi oluyor. Çocuklarının yabancı bir ülkede kendini ifade edemeyeceğini düşünen aileler bu konuda endişe duyuyor. Ancak UE Eğitim Danışmanlığı ile iletişime geçen aileler dil konusunda kaygılanmıyor. Çünkü biz UE Eğitim Danışmanlığı olarak her daim öğrencilerin yanında oluyor ve onlara yabancı dil öğrenimi noktasında destek oluyoruz. UE Eğitim Danışmanlığının yanı sıra, Ukrayna’daki üniversiteler de yabancı öğrencilere ilk sene hazırlık eğitimi vererek hem dil sorununu ortadan kaldırıyor hem de gündelik hayatta iletişim kurmalarına katkı sağlıyor. İlk sene alacağınız hazırlık eğitiminin ardından muhasebe ve denetim bölümü derslerini almak için hazır hale gelmiş olacaksınız.

Kharkiv Beketov Üniversitesinde Muhasebe ve Denetim Okumak İçin Ne Kadar Ücret Gerekiyor?

Kharkiv Beketov üniversitesinde muhasebe ve denetim bölümü okumayı düşünüyorsanız, Ukrayna’nın öz geçmişiniz için doğru adres olduğunu göreceksiniz. Yerli ve yabancı öğrencilerine çok sayıda avantaj sunan Ukrayna, bu özellikleri sayesinde tercih edilebilirliğini artırmaktadır. Siz de UE Eğitim Danışmanlığı ile Kharkiv Beretov üniversitesinde muhasebe ve denetim eğitimi almak istiyorsanız, öğreniminiz için yıllık 2300 dolar ödeyerek hayalinizdeki mesleğe kavuşabilirsiniz.
Kharkiv Beketov Üniversitesinde Muhasebe ve Denetim Okumak İçin Hangi Belgelere İhtiyacım Var?
Türkiye’de herhangi bir bölüme başvuru yapabilmek için hem bir sürü sınavdan geçmeniz gerekiyor hem de kayıt esnasında sizden birçok evrak isteniyor. Ancak Ukrayna’da muhasebe ve denetim okumayı seçerseniz, başvuru esnasında sadece lise diplomanızın olması yeterli olacaktır.

Kharkiv Beketov üniversitesinde Muhasebe ve Denetim Okumak İçin Ne Yapmalıyım?

Kharkiv Beketov üniversitesinde muhasebe ve denetim okumak için, Türkiye’de olduğu gibi çeşitli sınavlara girme zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Söz konusu eğitimi Ukrayna’da almak size birçok fırsatın kapısını açmakla birlikte kariyeriniz için de önemli bir basamak olacaktır. Hayalinizdeki eğitimi almak için yapmanız gereken tek şey lise diplomanızla birlikte UE Eğitim Danışmanlığına gelerek başvuruda bulunmaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com