WeCreativez WhatsApp Support
UE Eğitim Online Whatsapp Chat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

Blog

Kharkiv Politeknik Enstitüsünde Makine Mühendisliği Okumak

3 Ağustos 2019

Yurt dışında eğitim alarak kendini Avrupa’da kanıtlamak isteyen çok sayıda Türk öğrenci, lisans eğitimini Ukrayna’da almak istiyor. Özellikle mühendislik bölümünü tercih edecek olan öğrenciler için Ukrayna oldukça cazip gelmektedir. Yüksek yaşam standartlarının bulunduğu ülkede, rahat bir öğrencilik dönemi geçirmek için tüm koşullar hazır bir şekilde sizi bekliyor. Siz de makine mühendisliği okuyarak, hayatınızı bu alanda yönlendirmek istiyorsanız yapacağınız ilk şey UE Eğitim Danışmanlığı bürosuna gelerek başvuruda bulunmak olacaktır.

Kharkiv politeknik enstitüsünde makine mühendisliği bölümünü okuyan ve bitiren Türk öğrencilerin çoğunlukta olduğunu gittiğinizde göreceksiniz. Yabancı öğrenciler için alınan eğitimin fiyatından ziyade kalitesi önem arz etmektedir. Bu hususta; Ukrayna ‘da makine mühendisliği okurken alanında uzman akademisyenler tarafından eğitim alır ve kariyerinize rakiplerinizden bir adım daha önde başlarsınız. Kharkiv politeknik enstitüsünde makine mühendisliği okurken edineceğiniz yabancı diller sayesinde hem kendinizi geliştirmiş olacaksınız hem de tercih edilebilirliğinizi artırmış olacaksınız. Bölüm kararınızı verdiyseniz; ancak hangi danışmanlık hizmeti ile yola çıkacağınızı bilmiyorsanız, UE Eğitim Danışmanlığı büromuza uğrayarak başarılarımızı ve hizmetlerimizi yakından inceleme fırsatına erişebilirsiniz.

Ulusal Teknik Üniversitesi Kharkiv Politeknik Enstitüsünde Makine Mühendisliği Okumanın Avantajı Nedir?

Ukrayna’da lisans eğitimi almanın öğrencilere çok sayıda fırsat ve avantaj sunduğunu tercih yapacak birçok aday biliyor. Türk öğrenciler uygun fiyata sunulan Ukrayna’da eğitimden faydalanmak için burayı ilk sıralarda tercih ediyor. Ulusal teknik üniversitesi Kharkiv politeknik enstitüsünde makine mühendisliği okumak isteyen adaylar alacağı; Rusça, İngilizce, Ukraynaca sayesinde öz geçmişlerine kaliteli bir basamak eklemiş olacaklar. Okulu bitirip ülkelerine döndüğünde, yurtdışında eğitim aldıkları için oldukça rağbet görecek ve iş hayatlarına yön vermiş olacaklar. Edindikleri yabancı diller, mezunlara yeni iş kapıları da aralayarak çok yönlü bir hayat sunmayı hedefliyor. Ukrayna’da makine mühendisliği okuduktan sonra dilerseniz, burada kalarak iş planlamanızı bu ülkede oluşturabilirsiniz.

Kharkiv Politeknik Üniversitesinde Makine Mühendisliği Okuduktan Sonra Mavi Diploma Alabilecek Miyim?

Ukrayna’da bulunan birçok üniversite, yerli ve yabancı öğrencilerine mavi diploma imkânı sunarak mezuniyet sonrası da onlara destek olmaya devam ediyor. Ulusal teknik üniversitesi Kharkiv politeknik enstitüsünde makine mühendisliği okumakta olan ve okumayı düşünen adaylar da söz konusu mavi diploma fırsatından yararlanabilecekler. Dünyanın birçok ülkesinde geçerliliği bulunan mavi diploma sayesinde, siz işinizi hangi bölgede kurmak istiyorsanız diplomanız oraya uyum sağlayacaktır.

Kharkiv Politeknik Üniversitesinde Makine Mühendisliği Okuduktan Sonra YÖK Denkliği Alabilir miyim?

Kharkiv politeknik üniversitesinde makine mühendisliği bölümünden mezun olan öğrenciler YÖK denkliği konusunda endişe duymaktadır. Ukrayna bünyesinde bulunan birçok üniversitesiyle, yabancı öğrencilere YÖK denkliği fırsatı vermektedir. Ukrayna’da lisans eğitimi biten makine mühendisleri, ülkelerine dönüp çalışmak istediğinde herhangi bir denklik sorunu ile karşılaşmaz.

Ulusal Teknik Üniversitesi Kharkiv Politeknik Enstitüsünde Makine Mühendisliği Okurken Hazırlık Eğitimi Alacak Mıyım?

Türk öğrencilerin kharkiv politeknik enstitüsünde sorun ettiği başlıca husus yabancı dil öğrenimidir. Hem öğrenciler hem de aileleri, dil öğrenimi konusunda kendini geliştirmenin yollarını aramaktadır. Bu konuda endişelenmenize gerek yok. Çünkü biz UE Eğitim olarak makine mühendisliği okuyacağınız üniversite için dil öğrenim paketlerini sizlere sunuyoruz. Bunun yanı sıra okula başladığınızda ilk 1 yıl hazırlık eğitimi alarak derslere hazır hale geliyorsunuz. Öncesinde bir kurs eğitiminden geçerek Ukrayna’daki ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetecek kadar dil öğrenmek de size katkı sağlayacaktır. İlk sene aldığınız hazırlık eğitimi sizi akademik süreç için hazırlayacak ve işinizi kolaylaştıracaktır. Siz de bu avantajlı eğitimin bir parçası olmak istiyorsanız UE Eğitim Danışmanlığı büromuza vakit kaybetmeden uğrayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com