WeCreativez WhatsApp Support
UE Eğitim Online Whatsapp Chat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

Blog

NEDEN UE EĞİTİM ?

29 Kasım 2019

Neden UE Eğitim ? Merhaba sevgili dünya insanları, sizinle bu yazımızda ” UE EĞİTİM “ aracılığıyla yurt dışı eğitimi almanız gerektiğine dair anektodlar paylaşıyor olacağız. Her yazımızdaki amacımız sizi hayallerinize bir adım daha yaklaştırmak ve aslında olması çok zor gözüken şeylerin kolaylığını farkettirmek oluyor. Umarım sizleri bu süreçte rahatlatıyor ve yepyeni, taptaze hayaller kurdurabiliyoruzdur.

UE Eğitim,

Yurtdışında eğitimin ve detaylarının ciddiyetinde, her ayrıntıyı sizler için düşünüp tasarlayan, prestijli, öğrencilerin isteklerine endeksli, eğitim ve kariyer hedefleri konusunda yönlendirici, kültürel etkileşime önem veren bir yurtdışı eğitim danışma hizmeti kuruluşudur. Yıllardır verdiği eğitimle öğrencilerini memnun edip, Ukrayna’nın en güzel yerlerine yerleştirmiş olan kurumumuz; sizlere eğitim konusunda yenilikçi, nitelikli ve tamamen öğrenci odaklı ve dürüst bir hizmet politikası sunmaktadır.

Deneyimli ve uzman kadromuz, size yurt dışı eğitimin ilk basamağı olan bölüm ve üniversite tercihinden, oturum yerleşim işlemlerinize kadar danışmanlık verecektir. UE Eğitim personelleri, size eğitim hayatınızın sonuna kadar rehberlik edecektir.Vize işlemleri, oturum işlemleri, kayıt ve davetiye işlemleri gibi bu aşamada yapılması gereken bir çok işlemi sizler adına yürütecek ve takip edecektir.

Eğitim sektöründeki değişim ve yenilikleri takip ederek sürekli güncel kalma, sektörel ve öğrencilerin ihtiyaçlarını bilip buna yönelik hizmetler geliştirme, her zaman gelişim odaklı eğitim anlayışlarına sahip olan kurumumuz, Ukrayna’da 7 üniversitede yaklaşık 60 adet lisans ve birçok yüksek lisans bölümüyle sizlere hizmet vermektedir. Geriye size kalan Ukrayna hakkında biraz bilgi sahibi olup yaşamak istediğiniz şehri seçmek, buna uygun olarak da lisans bölümünüze karar vermek olacaktır. Ya da tam tersi durumda istediğiniz bölüme göre seçeceğiniz seçenek şehir olacaktır. Bizler sizinle bu blog da Ukrayna ve eğitim hayatıyla ilgili gerekli bütün bilgileri paylaşıp sizi bu sürece en başından hazırlamaktayız. Yazdığımız yazıların ışığında kararlar verip eğitim merkezimize danışmanız dahilinde, sizler de kararlı olacak ve bizim kaliteli eğitim politikamızdan en iyi şekilde yararlanmış olacaksınız.

Bildiğiniz üzere Türkiye’de eğitim çıkmazda olan konulardan biridir.

Öğrencilerin sınav ve tercih stresi her sene tanıdıklarımız ve kamuoyu sayesinde bizlere yansıyor. Gerçekten sıkıntılı dönemler geçiren öğrenciler, istedikleri bölümleri kazansalar bile streslerini atamadıklarından üniversite hayatına adapte olmakta zorluk çekiyorlar. Ya da hedefine ulaşamayan öğrenciler tekrar hazırlanmak üzere, en baştan yola koyulma maratonuna girişiyorlar. Bütün bunların hepsi takdir edersiniz ki hepimizin moralini düşürüp hevesini kaçırabilecek olaylar. UE Eğitim olarak biz öğrencilere sınavsız ve sınav döneminden daha beter olan tercih döneminin stresini minimum düzeye indirmiş bir eğitim ahlakını sizlere sunmak için çalışıyoruz. Yaptığınız tercih tamamen sizin tercihiniz olsun istiyorsanız, bir sınavdan diğer sınava koşup hayatı kaçırmak istemiyorsanız Ukrayna’da eğitim tam da size göre bir seçenek.

UE Yurtdışı Eğitim Danışmanlık şirketimizin,

Ukrayna Eğitim ve Bilim Bakanlığı’na bağlı olduğunu gösteren ruhsatımız tanınırlığımız ve güvenirliğimizin bir göstergesidir. Aynı zamanda bir çok eğitim programının, akademik merkezlerin, Ukrayna’nın en köklü üniversitelerinin ve Ukrayna mevzuatı uyarınca faaliyet gösteren eğitim kurumlarının partneri olarak hizmetimize devam ediyoruz. Yıllar geçtikçe işbirliğinde bulunduğumuz eğitim kurumlarının listesini arttırmakta ve kendimize çeşitlilik, ulaşılabilirlik ve vizyon katmaktayız.

Bizlere yapacağınız her başvuru bizim için bireysel olarak değerlendirilir, uzman kadromuz tarafından rehberlik doğrultusunda sizlere sunulur. Mesleki ve kariyer beklentiniz bağlamında sizlere en uygun eğitimi kurumu, lisans bölümü, dil seçimi gibi önemli noktalarda doğru seçim için en büyük yardımcınız olmaya hazırız. Sunduğumuz eğitimlerin kaliteli ve ekonomik olması bizim şirketimizin vizyon ve misyonunu oluşturmaktadır. Bizi seçtikten sonra bu zorlu ve heyecanlı dönemde siz istediğiniz sürece yanınızda olup size destek sunacağız.

UE Eğitim ve Danışmanlık, öğrencilerine vize ve ikamet işlemleri için de hizmet sunar.

Sizlere Ukrayna elçiliklerinde gerekli olan ilgi ve alakayı sağlayıp, zorlu bir süreç olarak bilinen bu işlemleri paketlerimiz dahilinde gerçekleştiriyor olacağız. Bu süreçte oluşup oluşabilecek her türlü problemle şirketimiz olarak sizin adınıza ilgilenip çözme garantisi veriyoruz. Bunun yanında Ukrayna’da kaldığınız süreç boyunca 7/24 destek alabileceğiniz bir temsilciniz de olacaktır. Kafanızın karıştığı ya da karşınıza problem olarak çıkmış her şeyi danışmanlarımızla paylaşabilecek ve gerekli desteği alabileceksiniz. Sizlere yaptığımız sağlık sigortası haricinde, danışmanlarımıza yaptığınız çağrılarla acil tıbbi yardım desteği de sunmaktayız. Ukrayna topraklarında yaşayan yabancı vatandaşlara yönelik olarak da hiç bir sorun yaşamayacağınızı, Ukrayna güvenlik güçleri ile yapmış olduğumuz anlaşmalar vasıtasıyla verebiliyoruz.

Hizmet ve politikalarımızdan bahsettiğimiz bu yazıdan sonra bizlere ulaşıp daha da detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizleri ikna edecek seçeneklere sahip olan Ukrayna’da eğitim alarak geleceğinizin yıldızı olabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com