WeCreativez WhatsApp Support
UE Eğitim Online Whatsapp Chat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

Tıp Fakültesi Okumak İçin Lise Mezunu Olmanız Yeterli

Ukrayna  Eğitim Tıp Fakültesi , Diş Hekimliği, Eczacılık ve Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümlerini okumaksa, UE Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile ideallerinize çok yakınsınız. Ukraynada sınavsız, YÖK tanınırlığı olan bir üniversite eğitimi alabilir,  eylül ayında üniversiteli olabilirsiniz!

Gelecekte doktor , diş hekimi ya da eczacı olmak istiyor fakat sınav engelleri nedeniyle ideallerinizden vazgeçmek zorunda kalıyorsanız size mükemmel bir teklifimiz var Ukraynada tıp eğitimini YKS  sınavında başarılı olmak zorunda olmaksızın alabilirsiniz. Lise diplomanızla kayıt olup, YÖK tanınırlığı olan bir üniversitede eğitim alarak idealinize ulaşmak sizin elinizde. İhtiyacınız olan tüm desteği biz size veriyoruz! Dilerseniz hemen işlemlerinize başlayarak Eylül ayında Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık , Fizyoterapi ve Halk Sağlığı bölümlerinde eğitime başlayabilirsiniz.

Ukrayna Üniversitesi’nde Eğitim Aldığınızda Avantajlarınız nelerdir?

 1. İdeallerinize ulaşmak sizin elinize olacak. Sınav engelleri yüzünden istemediğiniz bir hayatı yaşamak zorunda değilsiniz.
 2. Uluslararası bir ortamda eğitim alıp, yaşayacak, İngilizcenizi aktif olarak kullanacaksınız.
 3. Şu andaki ile aynı hatta daha az para harcayarak Ukraynada eğitim almış olacaksınız.

 

Ukrayna Üniversitesi Tıp Fakültesi Ücretleri

 

Ukrayna üniversiteleri’nde Tıp fakültesi ücretleri 3300 – 4500 Dolar arasında değişmektedir.

Ukrayna’da  Diş Hekimliği, Eczacılık, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümleri de 4500 dolar civarındadır.

 

Ukrayna Tıp Fakültesi Denklik

 

Ukrayna Üniversiteleri YÖK tarafından tanınmaktadır. Ukrayna Tıp Fakültesi aynı şekilde YÖK’ün tanıdığı fakülteler listesindedir.

 

Ukrayna Tıp Fakültesi Puanları

 

Ukrayna Üniversiteleri Tıp Fakültesi kayıt olmak için herhangi bir puan şartı aranmamaktadır. Ukrayna Tıp Fakültesi Puanları yoktur. Lise Mezunu olmak yeterlidir.

 

Ukraynada Tıp Eğitimi

 

Ukrayna’da tıp, diş hekimliği, eczacılık alanlarında eğitim almak isteyen öğrencilerin en çok tercih ettikleri setinasyonlardan biri olan Ukrayna aynı zamanda günümüz koşullarında en aktif ve hızla gelişen ülkelerinden biridir. Odessa, Kiev ve Harkov  Ukrayna’nın en önemli eğitim şehirleridir. Tıp için lisans eğitimi 6 yıldır. Ukrayna’da bir öğrencinin, konaklama ve sosyal giderleri için aylık yaklaşık 400 dolar civarında masrafı olmaktadır.

Kimler Ukraynada Tıp eğitimi almak için uygundur?

 

Yurtdışında Tıp, diş hekimliği ya da eczacılık gibi bölümleri okumaya karar vermeden önce mutlaka kendinizi ve yeterliliklerinizi doğru biçimde değerlendirmelisiniz. Üniversiteye girmek değil, bitirip mezun olabilmek önemlidir.

UE Yurtdışı Eğitim danışmanları sizin hakkınızda detaylı bir analiz yaparak, hangi üniversite ve bölümler için uygun olduğunuz ve nasıl başarılı olabileceğiniz hakkında profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu danışmanlık hizmetini almadan karar vermemelisiniz.

Ukrayna Üniversiteleri’ne Ne zaman Başvurmalıyım?

Ukraynada Tıp, Eczacılık, Diş hekimliği ve Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümü  için tüm dünyadan yoğun talep olması ve üniversitelerin tıp fakültelerinde oldukça sınırlı kontenjan olduğundan kararınızı hızlı biçimde vermeli ve size en uygun üniversiteye başvurunuzu zaman geçirmeden yapmalısınız.

Ukrayna Üniversitesi Tıp Fakültesi

 

Ukrayna Üniversitesi Tıp , Diş Hekimliği, Eczacılık ve Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümlerini okumaksa, UE Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile ideallerinize çok yakınsınız. Ukraynada sınavsız, YÖK tanınırlığı olan bir üniversite eğitimi alabilir,  eylül veya ocak ayında üniversiteli olabilirsiniz!

 

Lise diplomanızla kayıt olup, YÖK tanınırlığı olan bir üniversitede eğitim alarak idealinize ulaşmak sizin elinizde. İhtiyacınız olan tüm desteği biz size veriyoruz! Dilerseniz hemen işlemlerinize başlayarak Eylül veya Ocak ayında Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık , Fizyoterapi ve Halk Sağlığı bölümlerinde eğitime başlayabilirsiniz.

 

Ukrayna Üniversitesi’nde Eğitim Aldığınızda Avantajlarınız nelerdir?

 1. İdeallerinize ulaşmak sizin elinize olacak. Sınav engelleri yüzünden istemediğiniz bir hayatı yaşamak zorunda değilsiniz.
 2. Uluslararası bir ortamda eğitim alıp, yaşayacak, İngilizcenin yanı sıra Rusça aktif olarak kullanacaksınız.
 3. Şu andaki ile aynı hatta daha az para harcayarak Ukraynada eğitim almış olacaksınız.

 

Ukrayna Üniversitesi Tıp Fakültesi Ücretleri

Ukrayna üniversiteleri’nde Tıp fakültesi üniversiteden üniversiteye ve eğitim kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Ukrayna üniversitesi tıp fakültesi ücretleri  sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

Ukrayna Tıp Fakültesi Denklik

 

Ukrayna Üniversiteleri Denklik, Üniveristeler YÖK tarafından tanınmaktadır. Ukrayna Tıp Fakültesi’de aynı şekilde YÖK’ün tanıdığı fakülteler listesindedir.

 

Ukrayna Tıp Fakültesi Puanları

 

Ukrayna Tıp Fakültesi’ne kayıt olmak için herhangi bir puan şartı aranmamaktadır. Ukrayna Tıp Fakültesi Puanları yoktur. Lise Mezunu olmak yeterlidir.

 

Ukraynada Tıp Eğitimi

Ukrayna’da tıp, diş hekimliği, eczacılık alanlarında eğitim almak isteyen öğrencilerin en çok tercih ettikleri setinasyonlardan biri olan Ukrayna aynı zamanda günümüz koşullarında en aktif ve hızla gelişen ülkelerinden biridir.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com