WeCreativez WhatsApp Support
UE Eğitim Online Whatsapp Chat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

Blog

Ukrayna’da Eğitim Almak İçin Acele Edin

9 Ağustos 2019

Ukrayna’da eğitim Ukrayna’da Eğitim Almak İçin Acele Edinim almak son dönemlerde gençler arasında oldukça popüler olmaya başladı. Ucuz ve kaliteli eğitimin sunulduğu Ukrayna’da yaşam standartları da oldukça yüksektir. Öğrencilerin büyük bir çoğunluğu mezun olduktan sonra, Türkiye’ye dönüp işe başlamak yerine, Ukrayna’da kalarak kariyer planlamasını burada gerçekleştiriyor.

UE Eğitim ayrıcalığıyla siz de bu fırsatlara erişmek istiyorsanız en kısa sürede büromuzu ziyaret etmeniz yararınıza olacaktır. Çünkü sınırlı sayıdaki kontenjanlarımız, hız kesmeden dolmaya devam ediyor. Kalite ve uygun fiyatı birleştiren UE Eğitim Danışmanlığı size, en iyi hizmeti sunabilmek için elinden geleni yapmaya devam ediyor. Dilerseniz başarılarımızı daha yakından görmek adına UE Eğitim Danışmanlığı büromuza uğrayabilirsiniz. Sınavsız üniversite avantajından yararlanmak istiyorsanız, kontenjanlarımız dolmadan başvurunuzu yapın.

Ukrayna’da Eğitim İçin UE Eğitim Danışmanlığını Seçenlere Bilet Avantajı

Ukrayna, birçok kesimden ailenin bütçesini zorlamayan ve ayrıcalıklarıyla göz dolduran bir ülkedir. Ukrayna’ nın söz konusu güzelliklerini duyan farklı milletlerden öğrenciler de ilk tercihini Ukrayna’da eğitim almaktan yana kullanıyor. UE Eğitim Danışmanlığı ile yola çıkanları ise bir avantaj daha bekliyor. 15 Ağustos’a kadar yapacağınız her türlü kayıt için, UE Eğitim olarak ilk uçak biletinizi biz karşılıyoruz. Siz de bu avantajdan yararlanmak istiyorsanız acele edin.

Ukrayna’da Eğitim Alacaklara Sınavsız Üniversite

Türkiye’deki gençlerin büyük bir çoğunluğu sınavsız üniversitenin hayalini kuruyor. Ancak Ukrayna bu hayali çoktan gerçekleştirdi bile. Farklı milletten öğrencilere sınavsız eğitimin kapılarını açan Ukrayna’da eğitim fırsatının bir parçası olmak istiyorsanız başvuru için acele etmelisiniz. Çünkü, UE Eğitim ve daha birçok danışmanlık firması kontenjanlarının sonuna yaklaşmaktadır. Lise diplomanızı alarak istediğiniz bölüme başvuruda bulunmak için daha ne bekliyorsunuz?

Ukrayna’da Eğitim Almak İçin 14 Neden

Ukrayna’da eğitim hayali kuran binlerce üniversite adayı için kayıt tarihlerinde sona yaklaşılıyor. Öğrencilerin büyük bir çoğunluğu Ukrayna’da sunulan eğitim ve yaşam avantajlarından haberdar olduğu için, ilk tercihini Türkiye yerine Ukrayna’dan yana kullanıyor. Üniversiteye başlayacak adaylar için, neden Ukrayna’ yı seçmeleri gerektiğini şu maddelerle daha açık bir şekilde özetleyebiliriz:

• Ukrayna’da bulunan 312 üniversite ile hayalinizdeki bölüme kavuşabilir ve alanında uzman akademik kadrodan ders alabilirsiniz.

• Ukrayna üniversitelerinin büyük bir çoğunluğu Avrupa Birliği ve YÖK tarafından tanınmaktadır. Söz konusu ülkeden denklik alma işleminizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

• Dünya geneline bakıldığında yıllık harç tutarı olarak Ukrayna üniversitelerinin oldukça ekonomik olduğu görülmektedir. Ortalama olarak 1000 dolardan başlayan bölümler de bulabilirsiniz.

• Yaşam standartlarının yüksekliği ve ekonomik oluşuyla bilinen Ukrayna’da öğrenciler ortalama 200-300 dolara (konaklama hariç) rahatlıkla geçinebilmektedir.

• Ukrayna’da yaklaşık 70 bin yabancı öğrenci yer almakta ve bu öğrenciler Türkiye’de yer alan üniversite sınav sisteminden geçmeden buraya gelmektedir.

• Ukrayna genel olarak kültür ve sanat şehri olarak tanınmaktadır. Ukrayna’da eğitim alan öğrenciler aynı zamanda vizyon ve kişisel gelişim de kazanmaktadır.

• Ukrayna konsolosluğu öğrenci vizelerinin alınmasında son derece kolaylıkla yaklaşmaktadır. Size kalan tek şey UE Eğitim Danışmanlığına gelerek başvuru yapmak oluyor.

• Odessa ve Kharkiv gibi şehirler öğrenciler tarafından tercih edilen meşhur şehirler olmakla birlikte, bu şehirlerde kullanılan eğitim dili en çok konuşulan Rusçadır. Genel olarak halkın büyük bir çoğunluğu da Rusça konuşmaktadır.

• Tıp eğitiminde en çok tercih edilen ülke olan Ukrayna’da İngilizce eğitim de mevcuttur.

• Ukrayna’da eğitim alan öğrencilerin aileleri ve arkadaşları da rahatlıkla Ukrayna’ya giriş çıkış yapabilir.

• Uçak biletlerinin uygun olduğu Ukrayna’ya uçuşlar bütçenizi zorlamayacak kadar ekonomiktir.

• Lisans tamamlama programları da sunan Ukrayna’da, ön lisans mezunları vakit kaybetmeden yatay geçiş yaparak lisanslarını tamamlayabilirler.

• Ukrayna’ya giriş noktasında kimlik ile girişler mümkün olduğu için, aile ve arkadaşları pasaportsuz bir şekilde Ukrayna’ya gelebilir.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com