Blog

Ukrayna’da Hukuk Okumak

18 Mayıs 2019

Ukrayna’da çok ekonomik şartlarda ve kaliteli bir üniversite yaşamına sahip olarak üniversite eğitimi alabilirsiniz. Üniversite diplomanız dünyanın her ülkesinde geçerlidir. İstediğiniz ülkede çalışma hayatına başlayabilir ya da yüksek lisans programlarına devam edebilirsiniz.

Ukrayna’da hukuk okumak

Ukrayna’nın birçok üniversitesinde hukuk eğitimi mevcuttur. Anlaşmalı olduğumuz ve hukuk eğitimi veren üniversiteler, Kharkiv V.N. Karazin National Üniversite
 hukuk fakültesi Rusça fiyatları 1500 dolar, İngilizce fiyatları 1600 dolar olarak belirlenmiştir. Karazin Üniversitesi, dünya üniversiteler arası sıralamada Ukrayna’dan en yüksek derece alan üniversitedir. Bu üniversitemiz ilk 300 sıra içerisinde gösterilmektedir.

Ukrayna’da hukuk eğitimi için öğrenim şartları

Ukrayna’da hukuk eğitimi alabilmek için sahip olmanız istenilen bir lise diploması ve transkript, yani not dökümümüz. Lise diploma notunuzun bazı üniversiteler için yüksek olması gerekiyor. Bu iki şart dışında sahip olmanız istenilen herhangi bir şey bulunmamakta.

Ukrayna’da hukuk okumak ve aklınıza takılan diğer tüm sorularınız için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.Bize Ulaşın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  WeCreativez WhatsApp Support
  UE Eğitim Online Whatsapp Chat
  Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com


  Yatay geçişler ile ilgili UE Eğitim olarak hiçbir çalışmamız yoktur.
  Adımızı kullanıp sizden yatay geçiş için para isteyenlere itibar etmeyin.
  Bu konuda doğacak mağduriyetten firmamız sorumlu değildir.