WeCreativez WhatsApp Support
UE Eğitim Online Whatsapp Chat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

Blog

Ukrayna’da Mimarlık Okumak

22 Mayıs 2019

Sizlerin sınava girmeden lise diplomanızı elinize alarak Ukrayna Üniversiteleri Mimarlık başvurularını gerçekleştirmeniz durumunda son derece başarılı olabileceğiniz bir bölüm olan mimarlık da ilerleme kaydede bileceğinizden

emin olabilirsiniz. Yapılarla uğraşmayı seviyor ve ben yaratıcılığımı binalar üzerinde geliştirmek ve kendimi üst noktalara yükseltebilmek için yurt dışını istiyorum diyorsanız Ukrayna sizin için paha biçilmiş bir kaftan olacaktır.

Gençlerin beğenerek tercih ettikleri bölümlerden biri de mimarlıktır. Mimarlık asıl olarak bir sanat işidir. Gençler sınav stresi ile boğuşurken belki de küçüklüklerinden beri kendilerini gördükleri mimarlık kimliğinin ellerinden kayıp

gitmesine neden olabilmektedir. Bu hüsrana bir son diyebilmek adına Ukrayna girişimde bulunmaktadır. Artık sınavsız kabul gerçekleştiren üniversiteleri bünyesine alan Ukrayna ile tanışma zamanı geldi.

Ukrayna Üniversiteleri mimarlık bölümünde eğitim dili nedir? Harç miktarı ne kadardır?Fiziki yapılar üzerinde tasarım yapma ve binaları yeni baştan oluşturma sanatı olarak da adlandırılan mimarlık için Ukrayna tercihinizde  UE Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı birim
elemanları ile hareket edebilirsiniz. Eğitim dili, harç ödenekleri, lisans eğitim dersleri, kaç yıl eğitim alacağınız, Ukrayna’da üniversiteye bağlı yurttan faydalanıp faydalanamayacağımız gibi gerçekler sizlere UE Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı elemanları aracılığı ile
ulaştırılabilecektir. Bize Ulaşın

Ukrayna Üniversiteleri mimarlık

eğitim dili Rusça ve İngilizcedir Pek çok Avrupa ülkesinde konuşulan bu dilde eğitim almanız sizler için olabildiğince olumlu puan almanızı sağlayacaktır. Harç miktarı olarak  Rusça 2050 dolar, ilginizce 2600 dolar.

Estetik yaratıcılık anlayışı ile binalarda kimsenin göremediklerini görme ya da görülemeyenleri oluşturabilme sanatını kendinizde görebiliyorsanız hiç durmayın mimarlık sizin adınız olmaya aday bir bölüm. Dileyenin kendini yapıların dış çevresi üzerinde geliştirebileceği mimarlık dalı farklı binaların ortaya çıkışı ile içinizdeki cevheri ortaya koyabilmemize olanak tanıyacaktır.

İş başvurusu yapacağınız kurumlarda bu üniversite mezunu olarak artı sayılabilecek bir CV puanına sahip olabileceksiniz. Mezuniyetini ile sahip olacağınız mavi diplomanız farklı Avrupa ülkelerinde mesleğinizi icra edebilme olanağı da tanıyacaktır sizlere.

Ukrayna Üniversiteleri Mimarlık

bölümü ortam olarak sizlerin tecrübelerinizi arttırırken modern yöntemleri ve binaları farklı açılardan görebilme yeteneğinizi geliştirebilecek teknikleri size verebilecek kapasitededir. İleride kendinizi üst düzey bir birimde görebilir ya da en iyi iç mimar, peyzaj mimarı gibi lakaplar ile istediğiniz alanda Avrupa’da söz sahibi olabilirsiniz .UE Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı birimindeki danışmanınıza tüm yetkileri vererek kendinizi her yerde iyi bir mimar olarak kanıtlamaya hazır mısınız?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com