Blog

Ukrayna’da Pilotaj Bölümü

23 Temmuz 2020

Gökyüzü sınırsız serüvenlerini yaşamayı hayal eden bireyler yurt dışı pilotluk eğitimi şartları hakkında bilgi edinmek istemektedir. Ukrayna Pilotaj Bölümü sağladığı imkanlar sebebiyle dünyanın pek çok ülkesindeki gençler tarafından da ilgi görmektedir. Havacılık sektörlerinin eğitimi ve iş olanakları hakkında nitelikli eğitimler sağlayan Ukrayna üniversiteleri sizlere gelecek vaat etmektedir.

Yurt dışı uçuş okulları konusunda saygın bir yerde bulunan Ukrayna, Türk adaylardan oldukça fazla rağbet görmektedir. Bu alanlarda sunulmakta olan fırsatlar sayesinde Ukrayna, cazip ve kıymetli bir lokasyon olmaktadır. Ukrayna tıp eğitimleri ve Ukrayna hukuk eğitimlerinin yanı sıra hem adaylar hem de aileleri için Havacılık ve Pilotaj eğitimi için de Ukrayna’yı tercih etmektedirler. Ukrayna’da Ukrayna Pilotaj Bölümü veren kurumların diğer ülkelere kıyasla daha makul fiyatlar, sınavsız giriş kolaylıkları, nitelikli eğitimcileri ve kendilerine ait olan eğitim pistleri ile sizlere eğitimler vermektedirler. Ukrayna barındırdığı tüm bu avantajlar sayesinde yurt dışı pilotluk eğitimi konularında etkin bir seçenek olarak ön plana çıktığını da görmekteyiz. Sizlerde yurt dışı pilot okulları araştırmaları içerindeyseniz hayallerinize hızlıca bir adım atmanız da mümkündür.

Ukrayna’da Pilotaj Bölümü (Ukrayna Pilotaj)

Havacılık sektörü ilginç ve ilginç olduğu kadarda bir o kadar anlaması güç olan bir sektör olmaktadır. Eğitimi, iş hayatı ve diğer tüm süreçleriyle öğrencilerin kafalarını çok kısa süre içerisinde karıştırmayı başarmaktadır. Pilotaj eğitimleri almak isteyen adaylara ilk olarak en basit dillerle hangi süreçler içerisinden geçeceğini anlatmak doğru olacaktır. Ukrayna Pilotaj eğitimi almadan önce hangi pilotluk okulunun hangi lisansları vereceklerini ve bu lisansların hangi havacılık birliğinin onayladığını bilmeleri gerekecektir. Dünya üzerinde başlıca havacılık birlikleri şunlar olmaktadır;

-ICAO (Tüm dünya genelinde geçerliliği olan bir lisanstır. Denklik şartlarına uygun olmaktadır)

-EASA (Avrupa Birliği’nin lisans türü olmaktadır)

-JAR-FLC (JAA üyesi ülkeler içerilerinde geçerli olan lisans türüdür)

Belli başlı olan bu lisans türlerini bilmeniz sizler için yeterli olacaktır.

Eğer ki sizlerin de hayallerinde bu bölüm bulunuyorsa ve kazanamam diye düşünüyorsanız Ukrayna’da Pilotaj Bölümü sayesinde bu sorunlarınız ortadan kalkacaktır. Pek çok bölümde sizlere hizmetler verdiği gibi pilotaj bölümünde de sizlere eğitimler sunmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  WeCreativez WhatsApp Support
  UE Eğitim Online Whatsapp Chat
  Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com


  Yatay geçişler ile ilgili UE Eğitim olarak hiçbir çalışmamız yoktur.
  Adımızı kullanıp sizden yatay geçiş için para isteyenlere itibar etmeyin.
  Bu konuda doğacak mağduriyetten firmamız sorumlu değildir.